הרכב לקבלת פנים בחתונה

נגן וידאו

איך נשמע האופי שלכם ?
החלטתם על קבלת פנים קלאסית ?

עם צלילים חמים שמשתלבים ?
הרכב לקבלת פנים בחתונה יעזור לכם להגשים את הרעיון הזה

להקה לקבלת פנים

דמיינו אורחים מחייכים, מתנועעים קלות, ומחמיאים על בחירת המוזיקה. אתם מוקפים בחיוכים ואנרגיה טובה. כל החששות מתפוגגים. כמו קסם.

כי לבחור הרכב לקבלת פנים בחתונה זה לקחת אמן בתחומו ולתת לו את המפתחות לאירוע שהשקעתם בו את הלב במשך זמן רב. בדיוק בגלל זה,  נפגש פנים מול פנים ונצייר יחד את התמונה המדויקת שאתם חושבים עליה כשאתם מדמיינים את קבלת הפנים.

תהיו מודעים לכך שנשאל אתכם הרבה שאלות כדי להעניק לכם חוויה מעודנת, ייחודית ואישית, שתבטא את האופי שלכם וגם תסב הנאה לאורחים. 

על מנת שתהיו שקטים, אנחנו אחראים לסגירת כל הקצוות של הפרטים הטכניים מול מנהלי האירוע. כשההכנה מושלמת, נותר לכם רק ליהנות.

60 ד' לפני שהאורחים פוסעים פנימה ההרכב מוכן. 

באווירה אישית, יוקרתית וחמה הם מבלים ברוגע והצלילים שאתם בחרתם עוטפים את כולם.

נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
"ההרכב המדהים הזה ניגן בחתונה שלנו. נהנינו מאד לאורך כל הדרך - החל מהתיאומים, בחירת המוסיקה, הליווי האישי וכמובן בעיקר מהנגינה בקבלת הפנים והחופה. האורחים התלהבו מאד וגם אנחנו נהנינו להכנס לחופה בשיר שבחרנו והם ביצעו. תענוג ומומלץ מאד!"
מוזיקה חיה חתונה
אברו ועמרי הלל
חתונה, בוסתן אבו גוש
"תודה על ששדרגתם את החתונה שלנו והפכתם את החוויה למיוחדת כל כך, בדיוק כפי שדמיינו! אתם הרכב לקבלת פנים בחתונה פשוט מוכשר, קיבלנו המון תגובות טובות מכל האורחים שהתלהבו ונהנו!! תודה רבה:)"
להקה לחתונה קטנה
דורין ואדם בועז
חתונה, בקתה ביער, בית אורן
​I booked Stringle for my July wedding at the Hanahala wedding venue. From the beginning it was a pleasure to work with the group. We had an initial meeting to review our song picks and get to know each other. We were then in constant contact leading up to the event. They even helped us with logistical issues like getting a friend (who was singing out huppa entrance) a spare guitar - it was super helpful! During the wedding Stringle was amazing. They played a mix of classic rock - Beatles, Bob Dylan and even some Israeli songs. They were really great! The guests loved them. They added a special ambience to the place. I would definitely recommend
נטלי ואלעד מלל
חתונה, 'הנחלה', בית עובד
להקה לחתונה
“חברי ההרכב שידרגו את קבלת הפנים בחתונתנו שנערכה בשישי בצהריים בקולטורה בעשר דרגות!! הכל היה מושלם - הנגינה, השירה, הסאונד ובחירת השירים! המוזיקה הקסומה שהפיקו ברקע הפכה צהרי שישי חמים בחודש יוני להרבה יותר קול! בזמן האירוע ואחריו שאלו אותנו חלק מהאורחים מאיפה ההרכב המדהים הזה והאם מופיע איפה שהוא בקרוב? בחרנו בהרכב בקפידה לאחר בחינת אינספור אפשרויות והעבודה השתלמה כי הם עלו על הציפיות ! אנחנו מאוד מאוד ממליצים ! ”
נטע וקובי ווילף
חתונה, 'קולטורה', ת"א
להקה לחתונה
“סטרינגל רצינו להגיד לכם תודה רבה על החלק המשמעותי שלכם בהצלחת האירוע שלנו... הגענו אליכם על פי תחושת בטן. בחיפוש בגוגל הגענו לסרטונים בהם הופעתם ומיד נשבינו בקסם של הצלילים והקולות ושל השילוב בין הנגינה בגיטרות לשירה של מיטל. המפגש איתכם לפני היה מאוד נעים וחיזק את התחושה אפילו יותר. הקשבתם, שאלתם את השאלות הנכונות וכיוונתם בדיוק למה שרצינו... וכששלחתם את הטעימות מהחזרות שלכם לשיר שביקשנו, הצלחתם לרגש אותנו מאוד. באירוע עצמו השתלבתם בצורה מעולה ותרמתם ליצירת אווירה שהיתה ממש מדויקת לנו, לאורחים ולמקום... לא פלא שקבלתם אינספור תשבוחות מכולם. אז תודה על הכל.”
דבי ושאול הרטל
חתונה , 'הפינה הירוקה' ת"א
שיר כניסה לחופה
“​הזמנו את סטרינגל לנגן בחתונה שלנו שנערכה באווירה ביתית ביום שישי בצהריים. בפגישת התיאום הסברנו כי חשוב לנו לשמור על אוירה קלילה ומשפחתית. פגשנו צמד נעים ואיכותי שקלט את כוונתנו והציע סגנונות מגוונים ומתאימים. צמד מאוד מקצועי ואחראי שניכר שאוהב את עבודתו. באירוע עצמו ניגנו תחת עץ התפוזים בגינה בכיף ומצב רוח טוב וחייכני. היו קשובים לבקשותינו והתאימו עצמם לאווירה בצורה מושלמת. אנו ממליצים בחום על צמד המוסיקאים.”
קובי וחביבה טרב
חתונה בחצר הבית, קדימה
הרכב לקבלת פנים בחתונה
להזמנת להקה לחתונה צרו קשר כאן